SK Nový Knín - SK SPARTAK Příbram (sobota 20.8.2016 17.00)
SK Nový Knín
Vážení prátelé,
koncem června nás oslovil Středočeský krajský fotbalový svaz, zda nechceme postoupit do vyšší souteže z druhého místa s ohledem na to, že se některé oddíly odhlásily nebo neměly o postup zájem.
Výbor oddílu s tím souhlasil, stejně jako hráči, a proto se ode dneška budeme scházet na utkáních se soupeři, kteří hrají 1. A třídu, skupina A. Šli jsme trochu do neznáma, náš tým se za poslední tři roky dost obměnil, na jednu stranu zůstali nekteří zkušení hráči, na druhou šanci dostává také několik mladých fotbalistů. Kádr byl ale dost úzký, naštěstí jsme po zavedení nového přestupního řádu od června letošního roku na rozdíl od jiných týmů neoslabili.
Naopak jsme oslovili několik hráčů, dva z nich na naši nabídku kývli, takže na začátek podzimu jsme mírně posílili. To se promítlo už v prvním kole, kdy jsme vyhráli na hrišti Slávie Jesenice u Prahy 2:0, i když chyběly tři pílíře našeho mužstva pro dovolené či zranění.
Naše Benfika bude dál hrát III. třídu okresu Příbram. Tentokrát se nikdo neodhlásil, takže soutěž bude kompletní a jak doufáme budeme v ní hrát opět důstojnou roli.
Za velký úspěch považujeme to, že do mládežnických kategorií jsme přihlásili už čtyři týmy, nově starší žáky. Je to výsledkem zlepšené práce s dětmi, kterých máme zaregistrovaných už skoro šedesát.

SK Nový Knín
Pořadí Odměna Výherce Partner
1 Láhev sektu 764 Partex Ariane a.s.
2 Láhev vína 005 Partex Ariane a.s.
3 Cinzano E62 SK Nový Knín
Benefity
Podmínka Hodnota Váha Benefit
Každá Ntá čipová karta 5 20 Puzzle
Ntá čipová karta 19 10 Puzle
Ntá čipová karta 13 10 Puzle
Ntá čipová karta 11 10 Puzzle
Ntá čipová karta 7 10 Puzzle